Директор навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Андрій ЛОБОДА в інтерв’ю норвезькому виданню Khrono ознайомив світову громадськість з перебігом подій в Україні, розповів про міжнародну співпрацю СумДУ, поділився планами на відновлення навчання.

Зокрема, Андрій ЛОБОДА акцентував увагу на нестабільній ситуації з наданням медичної допомоги, що характеризується недостатнім доступом до ліків та проблемами логістики,  передовсім, в окупованих російськими військами частинах області, поділився інформацією про проведені заходи з евакуації населення, у тому числі студентів СумДУ.

Окрема частина статті – про діяльність університету в умовах військової агресії. Директор НН МІ зазначив, що СумДУ активно працює над розвитком співпраці з університетами-партнерами з різних країн світу, повідомив про плани на відновлення навчального процесу.

Ознайомитися з матеріалом можна за посиланням: https://khrono.no/instituttleder-i-beleiret-by-slik-vil-de-fortsette-undervisningen/671322?fbclid=IwAR0HnnkeWcnFz0B0rsuTrU4afCi42B9_0KInI6DYFHCZZiWSE59eR-LB3TY