29 березня для викладачів та співробітників Сумського державного університету відбувся вебінар «Нетравматичне спілкування зі студентами на тему війни».

Спікеркою виступила дитячий психіатр, психотерапевт Євгенія ДУБРОВСЬКА.

Серед питань, що обговорювались: як розпочати навчальний процес під час війни, як правильно налагодити спілкування зі студентами, як реагувати на розповіді студентів про трагічні події. Також учасники вебінару отримали практичні поради щодо психологічної підтримки здобувачів освіти.

Психотерапевт розповіла про головні почуття, які переживає людина під час війни. Це: страх, злість, провина, а також – надія. А оскільки молодь більш вразлива і глибше сприймає усе, що відбувається, викладачам, зазначила спікерка вебінару, важливо допомогти студентам сформувати почуття віри й надії.

«Надією для них може стати розуміння того, що ті, хто воює, дають іншим можливість жити і розвиватися, щоб потім разом відбудовувати країну», – підкреслила Євгенія ДУБРОВСЬКА.

Учасники вебінару подякували спікерці за змістовний тренінг, корисні поради та конкретні психологічні інструменти, покликані забезпечити нетравматичне спілкування зі студентами в цей складний час.