Вакарчук Вікторія, студентка факультету економіки та менеджменту – учасниця стипендіальної програми «Польський Еразмус для України»

Я отримала стипендію в рамках міжнародної програми «Польський Еразмус для України» і можливість навчатися в Лодзькому університеті (м. Лодзь) протягом двох семестрів.

Лодзький університет - державний ВНЗ, який протягом останніх 70 років став одним з провідних ВНЗ в Польщі. На 13 факультетах університету студенти навчаються по дипломним програмам в 75 областях знань і на 196 спеціальностях. Крім того, університет пропонує ряд програм підготовки докторів наук. Студенти Лодзького університету, включаючи тих, хто приїжджає по студентському обміну - це молоді люди з 80-ти країн світу.

Ця програма передбачає, що у студентів з'являється можливість не тільки вивчити польську мову, заглибившись у мовне середовище, а розширити свої знання у сфері економіки та менеджменту. Для мене дана стипендія допомогає здійснити досить амбітні плани на майбутнє. По-перше, це відмінний старт у вивченні польської культури, історії та економіки. А по-друге, дозволяє використовувати наукові праці польських економістів, розширяти знання в сфері економіки і придбати новий досвід для написання курсових і дипломних робіт.