Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua

 

Дипломи І ступеня за напрямами:

  1. Автоматизація та КІТ – Папета Артем Олегович, СУ-42 (керівник Кулінченко Г.В.);
  2. Банківська справа – Лучко Ірина Володимирівна, БСм-71 (керівник Криклій О.А.);
  3. Економіка автомобільного транспорту – Ніколаєв Станіслав Олександрович, Е-71 (керівник Мельник Л.Г.);
  4. Енергетика – Родимченко Тетяна Сергіївна, Км-61 (керівник Ванєєв С.М.);
  5. Зварювання – Охріменко Віктор Олександрович, МТм-71 (керівник Гапонова О.П.);
  6. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті – Переход Євгеній Анатолійович, ІНм-62(керівник Лавров Є.А.);
  7. Клінічна та фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія (англ. мовою) – Вінсент Кусі, ЛС-219 (керівник Ільїна В.В.);
  8. Менеджмент природоохоронної діяльності – Шиян Андрій Сергійович, Е-41/1у (керівник Мельник Л.Г.);
  9. Механічна інженерія – Пузік Роман Вікторович, ГМм-61 (керівник Герман В.Ф.);
  10. Механічна інженерія – Голофост Максим Сергійович, МТ-41, Пономаренко Лілія Анатоліївна, МТ-41 (керівник Руденко Л.Ф.);
  11. Механічна інженерія – Колос Віталій Олександрович, ТМ-41, Кононович Віталій Миколайович, ТМ-41 (керівник Іванов В.О.);
  12. Міжнародне право – Кравець Яна Володимирівна, Юм-72 (керівник Завгородня В.В.);
  13. Міжнародне право – Войтович Анна Валеріївна, Юм-71 (керівник Самойленко Є.А.);
  14. Нафтова та газова промисловість - Старинський Олександр Євгенович, ХМм-61, Ковтун Валерій Віталійович, ХМ -41 (керівник Литвиненко О.В.);
  15. Право – Шеверда Олег Русланович, Ю-61, Кіяшко Юрій Михайлович, ВЛм-61 (керівник Гаруст Ю.В.);
  16. Фізика та астрономія – Єрмоленко Андрій Сергійович, ЕТм-61, Босенко Вадим Станіславович, ЕПмн-71 (керівник Денисов С.І.);
  17. Фінанси і кредит – Купрєєва Яна Миколаївна, Ф-41а (керівник Рекуненко І.І.).

Дипломи ІІ ступеня за напрямами:

  1. Автоматизація та КІТ – Федорова Анастасія Валеріївна, ІТ-41 (керівник Лавров Є.А.);
  2. Актуальні питання співробітництва з ЄС – Гайтина Марія Вікторівна, Е-41/1у, Гаврилова Валерія Валеріївна, Ем-71ан (керівник Маценко О.М.);
  3. Актуальні питання співробітництва з ЄС – Хомутенко Агнія Володимирівна, МЕ-41а, Шевченко Лілія Миколаївна, МЕ-41а (керівник Хомутенко Л.І.);
  4. Банківська справа – Гребінь Владислав Володимирович, БС-52а (керівник Буряк А.В.);
  5. Економіка підприємства – Сачко Ольга Олександрівна, Е-41ш (керівник Прожога І.В.);
  6. Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища – Ус Яна Олександрівна, Ем-71ан (керівник Чигрин О.Ю.);
  7. Економіка та економічна політика – Коротун Владислава Ростиславівна, МЕ-51ан (керівник Троян М.Ю.);
  8. Електричні машини та апарати – Павленко Євгеній Вікторович, СУ-42, Петренко Роман Віталійович, СУ-51 (керівник Кулінченко Г.В.);
  9. Енергетика – Майдан Анна Андріївна, Км-61 (керівник Бондаренко Г.А.);
  10. Енергетичне машинобудування – Ященко Артем Олександрович, Км-61 (керівник Бондаренко Г.А.);
  11. Інженерія програмного забезпечення – Кудрявцев Антон Михайлович, ІН-61 (керівник Москаленко В.В.);
  12. Інформатика і кібернетика – П’ятаченко Владислав Юрійович, ІНм-61 (керівник Довбиш А.С.);
  13. Інформаційні системи та технології – Єлісєєва Анна Романівна, ІТнм-71 (керівник Шендрик В.В.);
  14. Комп’ютерні науки – Шляхетський Андрій Андрійович, ІН-41 (керівник Авраменко В.В.);
  15. Маркетинг – Старків Ілона Леонідівна, МКм-71/1опп (керівник Ілляшенко С.М.);
  16. Матеріалознавство – Шахова Ірина Миколаївна, ФЕм-61 (керівник Погребняк О.Д.);
  17. Матеріалознавство – Биченко Максим Миколайович, МТ-41 (керівник Дядюра К.О.);
  18. Механічна інженерія – Савченко Сергій Леонідович, Км-71 (керівник Калінкевич М.В.);
  19. Міжнародне право – Василенко Алла Іванівна, П-43а (керівник Завгородня В.М.);
  20. Міжнародне право – Неверова Світлана Анатоліївна, Ю-64 (керівник Славко А.С.);
  21. Міжнародне право – Панченко Мирослава Олександрівна, Юм -71 (керівник Кунцевич М.П.);
  22. Міжнародне право – Рассохіна Аліна Миколаївна, Ю-44 (керівник Славко А.С.);
  23. Підприємництво – Толок Тетяна Сергіївна, ПЕ-61 (керівник Карінцева О.І.);
  24. Технології захисту навколишнього середовища – Надеїн Гліб Володимирович, ТС-61 (керівник Пляцук Л.Д.);
  25. Технології легкої промисловості – Прокопенко Марина Олександрівна, МКм-71 (керівник Школа В.Ю.);
  26. Управління проектами і програмами – Данілова Ліліана Валеріївна, ІТ-41 (керівник Гайдабрус б.В.);
  27. Управління фінансово-економічною безпекою – Чорна Світлана Вікторівна, ФБСм-71а (керівник Рекуненко І.І.);
  28. Фізика та астрономія – Ільїн Станіслав Сергійович, ЕП-51, Ковнер Анна Андріївна, ЕП-51 (керівник Проценко І.Ю.);
  29. Філософія, культурологія, політологія, право, соціологія, психологія, менеджмент освіти (англ. мовою) – Стрілецький Єгор Сергійович, ІНмп-71 (керівники Сахно П.І., Подолкова С.В.).

Дипломи ІІІ ступеня за напрямами:

  1. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право – Диковець Анна Володимирівна, Ю-43 (керівник Логвиненко М.І.);
  2. Військові науки – Ясінська Тетяна Андріївна, ІТ-52 (керівник Федотова Н.А.);
  3. Екологія – Шевченко Надія Олексіївна, ТС-41 (керівник Кузьміна Т.М.);
  4. Економіка автомобільного транспорту – Скрипка Євгенія Олександрівна, Е-71 (керівник Маценко О.М.);
  5. Економіка сільського господарства та АПК – Гирченко Євгеній Вікторович, Ф-31/1 (керівник Курбатова Т.О.);
  6. Економіка та економічна політика – Павленко Дар’я Сергіївна, М-51/1у (керівник Смолєнніков Д.О.);
  7. Економіка та управління у сфері торгівлі – Колесник Анна Анатоліївна, МК-61 (керівники Божкова В.В.);
  8. Електроніка – Данильченко Петро Сергійович, ЕП-41 (керівник Опанасюк А.С.);
  9. Електротехніка та електромеханіка – Петренко Нікіта Сергійович, ЕТ-41 (керівник Петровський М.В.);
  10. Електротехніка та електромеханіка – Кеня Сергій Петрович, СУ-61Ш (керівник Мар’їнських Ю.М.);
  11. Енергетичне машинобудування – Кузьменко Микола Сергійович, Хм-71 (керівник Арсеньєв В.М.);
  12. Журналістика – Немеш Валентина Михайлівна, ЖТ-62рк (керівник Козир Ю.А.);
  13. Інженерія програмного забезпечення – Шандиба Марина Володимирівна, ІКм-71 (керівник Великодний Д.В.);
  14. Інформатика і кібернетика – Щербань Тетяна Володимирівна, ІТ-51 (керівник Лавров Є.А.);
  15. Інформаційні системи та технології – Казлаускайте Анастасія Сергіївна, ІТ-51 (керівник Лавров Є.А.);
  16. Історія і археологія – Гончаренко Ярослава Юріївна, Ю-61 (керівник Власенко В.М.);
  17. Історія і археологія – Малій Богдан Андрійович, Ю-61 (керівник Власенко В.М.);
  18. Кібербезпека – Щербань Тетяна Володимирівна, ІТ-51 (керівник Лавров Є.А.);
  19. Комп’ютерні науки – Федорова Анастасія Валеріївна, ІТ-41 (керівник Лавров Є.А.);
  20. Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право – Проценко Віталій Олександрович, Ю-51 (керівник Бондаренко О.С.);
  21. Маркетинг – Захарченко Дарія Олександрівна, МК-41 (керівник Біловодська О.А.);
  22. Математика та статистика – Шевченко Юлія Олександрівна, ПМмн-71 (керівник Сушко Т.С.);
  23. Медицина – Поліщук Наталія Юріївна, ЛС-212, Коломієць Олена Олегівна, ЛС-223 (керівник Кмита В.В.);
  24. Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності – Кириллова Анна Миколаївна, УДм-61опп (керівник Ілляшенко Н.С.);
  25. Менеджмент природоохоронної діяльності – Самофалова Ольга Андріївна, Мм-71ан/1у (керівник Жулавський А.Ю.);
  26. Металургія – Демченко Михайло Владиславович, МТм-71 (керівник Гапонова О.П.);
  27. Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка – Павлова Аліна Сергіївна, СТм-61, Залога Руслан Олегович, СТм-71 (керівник Івченко О.В.);
  28. Механічна інженерія – Стремоухов Денис Олегович, КМ-51 (керівник Гудков С.М.);
  29. Механічна інженерія – Перерва Валентина Іванівна, МТ-41 (керівник Говорун Т.П);
  30. Міжнародне право – Фурс Станіслав Ігорович, Юм-71 (керівник Завгородня В.М.);
  31. Міжнародні економічні відносини – Онопрієнко Катерина Володимирівна, МЕм-71а (керівник  Петрушенко Ю.М.);
  32. Облік і оподаткування – Солодуха Марія Вікторівна, ОА-41а, Теницька Ірина Анатоліївна, ОА-41а (керівник Самусевич Я.В.);
  33. Педагогічна та вікова психологія – Бережна Дарія Володимирівна, ПЛ-61 (керівник Теслик Н.М.);
  34. Підприємництво – Матвієвський Олексій Миколайович, Е-41Ш (керівник Прожога І.В.);
  35. Пожежна безпека – Пронський Едуард Андрійович, Ю-41 (керівник Куліш А.М.);
  36. Політологія – Тарасенко Дмитро Юрійович, ЕП-51 (керівник Костенко А.М.);
  37. Право – Куліш Іван Олександрович, Ю-71 (керівник Кобзєва Т.А.);
  38. Право – Дробязко Наталія Сергіївна, Юм-71 (керівник Швагер О.А.);
  39. Право – Петрівна Людмила Сергіївна, П-43а (керівник Руденко Л.Д.);
  40. Право – Сиротенко Тетяна Сергіївна, Ю-52 (керівник Чурилова Т.М.);
  41. Право – Дегтяр Руслана Олександрівна, Ю-51 (керівник Пахомов В.В.);
  42. Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка – Лазаренко Андрій Дмитрович, ІМ-72 (керівник Павленко І.В.);
  43. Прикладна механіка (технології машинобудування) – Божко Андрій Володимирович, ВІм-71 (керівник Залога В.О.);
  44. Страхування – Швидько Ірина Олександрівна, Ф-43а (керівник Журавка О.С.);
  45. Теоретична медицина – Юсупова Азіза Фарходівна, ЛС-501 (керівник Голубнича В.М.);
  46. Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права – Рагуліна Юлія Михайлівна, Ю-41 (керівник Семенов В.М.);
  47. Техногенна безпека – Чубур Вікторія Сергіївна, ТС-41 (керівник Черниш Є.Ю.);
  48. Транспортні системи. Логістика – Масько Яна Володимирівна, МКм-61/1опп (керівник Біловодська О.А.);
  49. Транспортні технології – Бесідовський Анатолій Олександрович, Е-51к (керівник Власенко Д.О.);
  50. Туризм  - Пономарьова Ганна Сергіївна, Е-51/1у (керівник Ковальов Б.Л.);
  51. Управління персоналом і економіка праці – Смородська Ольга Миколаївна, ЛС-202 (керівник Сміянова О.І.);
  52. Управління проектами і програмами – Онопрієнко Катерина Володимирівна, МЕм-71а (керівник Петрушенко Ю.М.);
  53. Управління у сфері економічної конкуренції – Кантур Ангеліна Ігорівна, Е-51ш (керівник Вареник І.В.);
  54. Фізичне виховання та спорт – Колногуз Альона Владиславівна, ЛС-601, Гончарова Ксенія Олександрівна, ЛС-601 (керівник Савчук О.В.);
  55. Філософія, культурологія, політологія, право, соціологія, психологія, менеджмент освіти (англ. мовою) – Зарудна Валерія Сергіївна, РК-41 (керівники Сахно П.І., Мальована Н.В.);
  56. Хімія – Мосьпан Анастасія Борисівна, ЕК-41 (керівник Яновська Г.О.)
  57. Цивільний захист – Хаба Анна Петрівна, ТСм-71 (керівник Трунова І.О.).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Головний корпус,
каб. Г-307, тел.: +38(0542) 687-919,
каб. Г-308, 309, тел./факс: +38(0542) 33-40-58,
e-mail: kanc@sumdu.edu.ua

Центральний корпус, каб. Ц-339,
тел.: +38(0542) 687-774,
+38(050) 052-70-10,
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua