Організація та проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Організація та проведення конгресних та виставково-ярмаркових заходів на базі Конгрес-центру

Послуги конференц-сервісу при проведенні конференцій, семінарів, презентацій, корпоративних свят, різного роду зустрічей тощо.

Організація та проведення конференцій семінарів, тренінгів, корпоративних заходів на базі СОЦ «Універ»

Проведення семінарів, форумів, «круглих столів», навчальних курсів, тренінгів з актуальних проблем оподаткування та бухгалтерського обліку, а також з інших питань, що входять до компетенції центру

Проведення семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів, пов’язаних з проблематикою навчання та оцінювання іноземних мов.

Організація іншомовних заходів соціально-культурної спрямованості.

Організація і проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, «круглих столів», літніх шкіл тощо з питань маркетингу та інноваційної діяльності.

Надання в користування приміщень та обладнання для проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Надання у короткострокове користування залів Конгрес-центру СумДУ.

Надання у короткострокове користування площ студентського скверу.

Надання у короткострокове користування приміщень їдальні, корпусів та території СОЦ «Універ».

Короткострокове користування залою-кафе з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування банкетною залою з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування приміщеннями СК “Спортлайн”.

При проведенні заходів на базі СК “Спортлайн” тимчасове користування:

• фліпчартом;
  • проектором;
  • екраном;
  • звукопідсилювальною апаратурою;
  • світломузичною технікою;
  • телевізором.

Надання у тимчасове користування приміщень актових залів в гуртожитках №2, 3, 1–А, 3–А.

Надання у тимчасове користування лекційних аудиторій в гуртожитках № 4, 5.

Надання у короткострокове використання конференційної-зали

Надання у короткострокове користування приміщень.

За даними U-Multirank СумДУ увійшов до ТОП-25 університетів світу за використання інноваційних підходів у медичній освіті
21 вересня 2021
Щорічно рейтингова агенція U-Multirank здійснює оцінювання закладів вищої освіти за критеріями відповідності високим стандартам організації навчального процесу, здійснення наукових досліджень та поширення їх результатів, інтернаціоналізації освіти та внеску у розвиток регіону.
СумДУ – на другому місці серед ЗВО України в міжнародному рейтингу THE World University Rankings by subject в галузі «Фізичні науки»
16 вересня 2021
16 вересня одна з найавторитетніших рейтингових агенцій Times Higher Education оприлюднила рейтинг найуспішніших університетів світу у галузі «Фізичні науки».
Репозитарій СумДУ – знову кращий
10 вересня 2021
За результатами серпневої версії 2021 р. світового рейтингу Transparent Ranking від Webometrics репозитарій СумДУ – на 35 місці серед близько 3800 інституційних репозитаріїв і на 45 місці серед майже 4000 репозитаріїв світу та є першим серед інституційних репозитаріїв України за кількістю документів, проіндексованих Google Scholar (59 500).
СумДУ підтвердив лідерські позиції серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
02 вересня 2021
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та підтверджує свою позицію 501-600 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти - Times Higher Education (THE).
СумДУ підтвердив позиції в топ-трійці вітчизняних університетів у рейтингу Webometrics
29 липня 2021
Згідно з оновленими результатами рейтингу Webometrics Сумський державний університет зберіг позицію в трійці українських університетів разом із КНУ імені Тараса Шевченка та КПІ ім. Ігоря Сікорського.
СумДУ суттєво покращив свої позиції у рейтингу молодих університетів світу від Times Higher Education
24 червня 2021
Одне із найавторитетніших у галузі вищої освіти міжнародне агентство Times Higher Education 23 червня опублікувало результати рейтингу молодих університетів світу THE Young University Rankings.

Контакти для екстреного зв'язку