Організація та проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Організація та проведення конгресних та виставково-ярмаркових заходів на базі Конгрес-центру

Послуги конференц-сервісу при проведенні конференцій, семінарів, презентацій, корпоративних свят, різного роду зустрічей тощо.

Організація та проведення конференцій семінарів, тренінгів, корпоративних заходів на базі СОЦ «Універ»

Проведення семінарів, форумів, «круглих столів», навчальних курсів, тренінгів з актуальних проблем оподаткування та бухгалтерського обліку, а також з інших питань, що входять до компетенції центру

Проведення семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів, пов’язаних з проблематикою навчання та оцінювання іноземних мов.

Організація іншомовних заходів соціально-культурної спрямованості.

Організація і проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, «круглих столів», літніх шкіл тощо з питань маркетингу та інноваційної діяльності.

Надання в користування приміщень та обладнання для проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Надання у короткострокове користування залів Конгрес-центру СумДУ.

Надання у короткострокове користування площ студентського скверу.

Надання у короткострокове користування приміщень їдальні, корпусів та території СОЦ «Універ».

Короткострокове користування залою-кафе з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування банкетною залою з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування приміщеннями СК “Спортлайн”.

При проведенні заходів на базі СК “Спортлайн” тимчасове користування:

• фліпчартом;
  • проектором;
  • екраном;
  • звукопідсилювальною апаратурою;
  • світломузичною технікою;
  • телевізором.

Надання у тимчасове користування приміщень актових залів в гуртожитках №2, 3, 1–А, 3–А.

Надання у тимчасове користування лекційних аудиторій в гуртожитках № 4, 5.

Надання у короткострокове використання конференційної-зали

Надання у короткострокове користування приміщень.

СумДУ - у топ-10 вишів України для ІТ-галузі
08 жовтня 2020
Портал DOU.UA оприлюднив новий рейтинг вишів для ІТ-галузі (https://dou.ua/lenta/articles/ukrainian-universities-2020/), що побудований на результатах вступної кампанії 2020 року.
Новий успіх СумДУ за результатами рейтингу від Times Higher Education World University Rankings
02 вересня 2020
2 вересня офіційно представлено результати рейтингу дослідницьких університетів «Times Higher Education».  Сумський державний університет значно покращив свої позиції та увійшов до рейтингової групи 501-600 серед університетів світу. Серед університетів України СумДУ – в лідерах (на 1-2 позиції).
СумДУ – у числі кращих ЗВО України за результатами рейтингового списку вступників на бюджетну форму навчання
27 серпня 2020
Сумський державний університет вкотре підтвердив свої лідерські позиції та статус одного з найкращих закладів вищої освіти України за результатами рейтингового списку вступників на бюджетну форму навчання!

Контакти для екстреного зв'язку