Організація та проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Організація та проведення конгресних та виставково-ярмаркових заходів на базі Конгрес-центру

Послуги конференц-сервісу при проведенні конференцій, семінарів, презентацій, корпоративних свят, різного роду зустрічей тощо.

Організація та проведення конференцій семінарів, тренінгів, корпоративних заходів на базі СОЦ «Універ»

Проведення семінарів, форумів, «круглих столів», навчальних курсів, тренінгів з актуальних проблем оподаткування та бухгалтерського обліку, а також з інших питань, що входять до компетенції центру

Проведення семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів, пов’язаних з проблематикою навчання та оцінювання іноземних мов.

Організація іншомовних заходів соціально-культурної спрямованості.

Організація і проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, «круглих столів», літніх шкіл тощо з питань маркетингу та інноваційної діяльності.

Надання в користування приміщень та обладнання для проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Надання у короткострокове користування залів Конгрес-центру СумДУ.

Надання у короткострокове користування площ студентського скверу.

Надання у короткострокове користування приміщень їдальні, корпусів та території СОЦ «Універ».

Короткострокове користування залою-кафе з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування банкетною залою з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування приміщеннями СК “Спортлайн”.

При проведенні заходів на базі СК “Спортлайн” тимчасове користування:

• фліпчартом;
  • проектором;
  • екраном;
  • звукопідсилювальною апаратурою;
  • світломузичною технікою;
  • телевізором.

Надання у тимчасове користування приміщень актових залів в гуртожитках №2, 3, 1–А, 3–А.

Надання у тимчасове користування лекційних аудиторій в гуртожитках № 4, 5.

Надання у короткострокове використання конференційної-зали

Надання у короткострокове користування приміщень.

Times Higher Education: Сумський державний університет - серед кращих вишів світу в галузі інженерії та технологій
17 жовтня 2019
 Компанія Times Higher Education, яка публікує не тільки рейтинги вишів світу в цілому, але й рейтинги за окремими галузями знань, опубліковала свою оновлену редакцію рейтингу кращих дослідницьких   університетів світу в галузі інженерії та технологій. Цього року до списку кращих потрапив і  Сумський державний університет на позиції 801+.
Сумський державний університет вперше увійшов до рейтингу дослідницьких університетів світу від Times Higher Education
12 вересня 2019
11 вересня на Всесвітньому академічному самміті у Цюриху рейтингове агентство Times Higher Education (THE) презентувало результати свого флагманського рейтингу THE World University Rankings на 2020 рік. Рейтинг оцінює виключно дослідницькі університети (research-intensive universities) та вважається одним із найавторитетніших у світі поряд з Шанхайським рейтингом та рейтингом QS.