Організація та проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Організація та проведення конгресних та виставково-ярмаркових заходів на базі Конгрес-центру

Послуги конференц-сервісу при проведенні конференцій, семінарів, презентацій, корпоративних свят, різного роду зустрічей тощо.

Організація та проведення конференцій семінарів, тренінгів, корпоративних заходів на базі СОЦ «Універ»

Проведення семінарів, форумів, «круглих столів», навчальних курсів, тренінгів з актуальних проблем оподаткування та бухгалтерського обліку, а також з інших питань, що входять до компетенції центру

Проведення семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів, пов’язаних з проблематикою навчання та оцінювання іноземних мов.

Організація іншомовних заходів соціально-культурної спрямованості.

Організація і проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, «круглих столів», літніх шкіл тощо з питань маркетингу та інноваційної діяльності.

Надання в користування приміщень та обладнання для проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Надання у короткострокове користування залів Конгрес-центру СумДУ.

Надання у короткострокове користування площ студентського скверу.

Надання у короткострокове користування приміщень їдальні, корпусів та території СОЦ «Універ».

Короткострокове користування залою-кафе з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування банкетною залою з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування приміщеннями СК “Спортлайн”.

При проведенні заходів на базі СК “Спортлайн” тимчасове користування:

• фліпчартом;
  • проектором;
  • екраном;
  • звукопідсилювальною апаратурою;
  • світломузичною технікою;
  • телевізором.

Надання у тимчасове користування приміщень актових залів в гуртожитках №2, 3, 1–А, 3–А.

Надання у тимчасове користування лекційних аудиторій в гуртожитках № 4, 5.

Надання у короткострокове використання конференційної-зали

Надання у короткострокове користування приміщень.

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.