Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua

Організація та проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Організація та проведення конгресних та виставково-ярмаркових заходів на базі Конгрес-центру

Послуги конференц-сервісу при проведенні конференцій, семінарів, презентацій, корпоративних свят, різного роду зустрічей тощо.

Організація та проведення конференцій семінарів, тренінгів, корпоративних заходів на базі СОЦ «Універ»

Проведення семінарів, форумів, «круглих столів», навчальних курсів, тренінгів з актуальних проблем оподаткування та бухгалтерського обліку, а також з інших питань, що входять до компетенції центру

Проведення семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів, пов’язаних з проблематикою навчання та оцінювання іноземних мов.

Організація іншомовних заходів соціально-культурної спрямованості.

Організація і проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, «круглих столів», літніх шкіл тощо з питань маркетингу та інноваційної діяльності.

Надання в користування приміщень та обладнання для проведення конференцій, семінарів, нарад тощо та виставково-ярмаркових заходів

Надання у короткострокове користування залів Конгрес-центру СумДУ.

Надання у короткострокове користування площ студентського скверу.

Надання у короткострокове користування приміщень їдальні, корпусів та території СОЦ «Універ».

Короткострокове користування залою-кафе з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування банкетною залою з допоміжними приміщеннями.

Короткострокове користування приміщеннями СК “Спортлайн”.

При проведенні заходів на базі СК “Спортлайн” тимчасове користування:

• фліпчартом;
  • проектором;
  • екраном;
  • звукопідсилювальною апаратурою;
  • світломузичною технікою;
  • телевізором.

Надання у тимчасове користування приміщень актових залів в гуртожитках №2, 3, 1–А, 3–А.

Надання у тимчасове користування лекційних аудиторій в гуртожитках № 4, 5.

Надання у короткострокове використання конференційної-зали

Надання у короткострокове користування приміщень:

• літературна вітальня;
  • відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення;
  • читальний зал навчальної літератури;
  • читальний зал науково-технічної та економічної літератури;

Ремонт примірників бібліотечного фонду:

• відновлення штрих-коду;
  • відновлення радіочастотної мітки.
Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Головний корпус,
каб. Г-307, тел.: +38(0542) 687-919,