Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua

Науковці СумДУ стали лауреатами Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій
17 травня 2019
Науковці Сумського державного університету увійшли до колективу авторів, робота якого «Розробка та впровадження інноваційної технології виробництва екологічно чистих агроефективних мінеральних добрив на базі нових видів фосфатної сировини» була відзначена Премію Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій у 2019 році. Розробка була спрямована на те, щоб зробити виробництво і застосування добрив більш екологічно безпечним та енергоощадним. Запропонована вченими технологія дозволяє вирощувати екологічно чисті продукти без негативного впливу добрив на довкілля.
Фестиваль науки, освіти і культури в СумДУ
16 травня 2019
14 травня в Сумському державному університеті відбувся фестиваль науки, освіти і культури. Площа біля Центрального корпусу була заповнена наметами навчально-наукових інститутів, факультетів і структурних підрозділів. Гості свята занурилися у світ науки – науковці, викладачі, студенти СумДУ продемонстрували широкий спектр наукових розробок, досягнень і здобутків вишу, крім цього учасники заходу познайомилися з мистецьким і спортивним життям університету.

Головний корпус,
каб. Г-308, 309, тел./факс: +38(0542) 33-40-58,