Колос Віталій, студент факультету ТеСЕТ – учасник програми ERASMUS+ в Silesian University of Technology

Я отримав стипендію в рамках міжнародної програми «Erasmus+» і можливість навчатися в Сілезькому університеті (м. Глівіце) протягом одного семестру.

Сілезький технологічний університет (SUT) - найстаріший технічний університет в регіоні і один з найпрестижніших у Польщі. Протягом більше 70 років своєї історії вона завжди була державною установою, яка відігравала культурно-просвітницьку роль у регіоні. 15 навчальних закладів Університету - 13 факультетів, 1 коледж і науково-дидактичний центр - наразі пропонують майже 60 навчальних програм і близько 200 спеціалізацій, включаючи весь спектр інженерних спеціальностей.

Мені дуже подобається програма і навчання у університеті. Участь в програмі відкриває масу нових знайомств, вражень, можливостей. Ерасмус це не тільки навчання, це набагато більше. Ти поїдеш в іншу країну, може не будеш знати місцевої мови як я, проте все це дрібниці. Зізнаюсь, що участь та перемога у програмі - це найкраще, що зі мною сталося у студентські роки.

Майбутнім студентам, що бажають взяти участь у грантових програмах хочу побажати впевненості у собі, відкритості для нових вражень та викликів, терпіння та цілеспрямованості! Будьте сміливими і не опускайте руки, якщо із першого разу не все вдається.

Times Higher Education: Сумський державний університет - серед кращих вишів світу в галузі інженерії та технологій
101
17 жовтня 2019
 Компанія Times Higher Education, яка публікує не тільки рейтинги вишів світу в цілому, але й рейтинги за окремими галузями знань, опубліковала свою оновлену редакцію рейтингу кращих дослідницьких   університетів світу в галузі інженерії та технологій. Цього року до списку кращих потрапив і  Сумський державний університет на позиції 801+.
Сумський державний університет вперше увійшов до рейтингу дослідницьких університетів світу від Times Higher Education
562
12 вересня 2019
11 вересня на Всесвітньому академічному самміті у Цюриху рейтингове агентство Times Higher Education (THE) презентувало результати свого флагманського рейтингу THE World University Rankings на 2020 рік. Рейтинг оцінює виключно дослідницькі університети (research-intensive universities) та вважається одним із найавторитетніших у світі поряд з Шанхайським рейтингом та рейтингом QS.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Головний корпус, каб. Г-308, 309,
тел./факс: +38 0542 334058,
e-mail: kanc@sumdu.edu.ua

Центральний корпус, каб. Ц-339,
тел.: +38 0542 687774,
+38 050 0527010,
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua