18 лютого 2019

16 лютого волонтери Сумського державного університету відвідали Центр соціально-психічної реабілітації для дітей області. Студенти провели майстер-клас з малювання за допомогою нетрадиційної техніки – пальчикового живопису, або ж малювання руками. Така техніка слугує засобом арт-терапії, стимулює розвиток мовлення та мислення, розвиває увагу та уяву, вдосконалює моторно-зорову координацію. Волонтери поспілкувалися з дітьми, дізналися про їх хоббі,  поділилися враженнями від навчання в університеті.

Також волонтери привітали одного із вихованців Центру із Днем народження – восьмирічному Стасу подарували іграшку-трансформер. Після закінчення майстер-класу діти самостійно зробили вітальні листівки за вивченою художньою технікою.