08 червня 2017

Міжнародний рейтинг QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі, четвертий рік поспіль підтверджує позиції Сумського державного університету серед кращих університетів світу та України.

Серед українських вишів СумДУ оцінений на 5-й позиції серед 6 університетів, які вже декілька років поспіль незмінно входять до рейтингу (ХНУ ім. В.Н. Каразіна, КНУ ім. Т. Шевченка, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», НТУ «ХПІ», СумДУ, ДонНУ ім. В. Стуса). У той же час загальна кількість українських ВНЗ у базі QS зросла вже до 27.

Згідно з результатами цьогорічного дослідження британської компанії QS, Сумський державний університет був класифікований як університет з високою науковою продуктивністю, подолавши всі необхідні кваліфікаційні бар'єри. «Беручи до уваги, що у світі налічується приблизно 26 тисяч вишів, Сумський державний університет знаходиться серед кращих 3% університетів світу», - зазначається в аналітичному звіті QS.