Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) оголошує про початок конкурсу на отримання грантів НТСА

Метою конкурсного відбору проектів є стимулювання і підтримка наукових досліджень та/або прикладних розробок студентів та аспірантів.

Конкурс оголошується за будь-якими напрямами досліджень і розробок.

Авторами проектів можуть бути лише студенти та аспіранти. До участі в конкурсному відборі допускаються як індивідуальні, так і колективні проекти. Кожен колективний проект повинен мати наукового керівника, яким може бути студент, аспірант (куратор з числа аспірантів науково-педагогічних (наукових) працівників або докторантів). Один член НТСА може одночасно бути автором, співавтором або науковим керівником не більше одного проекту.

Основні вимоги до авторів індивідуального та колективного проекту та наукового керівника бути виключно студента та аспірантами, які є членами НТСА та термін навчання яких перебільшує термін виконання проекту.

У рамках гранту НТСА передбачене фінансування на придбання обладнання, матеріалів, програмного забезпечення тощо, необхідних для виконання гранту НТСА; придбання наукової літератури або доступу до спеціалізованих баз даних; відрядження й організаційні внески для участі у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах, симпозіумах, та виставках тощо; матеріальне заохочення виконавців грантових проектів тощо.

Кожен поданий на конкурс проект не повинен перевищувати 15 тисяч гривень.

Проекти-переможці конкурсного відбору визначаються окремо за двома номінаціями, які визначаються складом авторських колективів, що включають:

  • виключно студентів;
  • студентів і аспірантів.

Критерії оцінки проектів: 

  • актуальність проекту
  • наукова новизна очікуваних результатів
  • практична значущість очікуваних результатів
  • рівень наукового доробку виконавців проекту

Конкурсна комісія за результатами попередньої фахової експертизи приймає рішення на своєму засіданні, яке вважається правомочним коли у ньому взяло участь не менше як дві третини складу комісії. Рішення вважається позитивним, якщо за нього проголосувало більше половини присутніх на засіданні членів конкурсної комісії. Форму запиту для участі в конкурсному відборі, проект кошторису гранту, а також деталі щодо оцінки й відбору проектів можна знайти у «Положенні про гранти НТСА Сумського державного університету для його членів» в реєстрі нормативної бази та/або за посиланням https://goo.gl/NmiJTp

Заявки на конкурс приймаються з 12.11.2018 р.до 12.12.2018 р. (включно). 

Кожна заявка має бути надіслана на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із поміткою «Заявка на конкурс грантів»). 

Оригінал заявки в паперовому вигляді має бути зареєстрований у вченого секретаря НТСА (кім. БІЦ-402). 

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів та молодих вчених: 

В.о.голови – С.М. Солодовніков, кім. БІЦ-402, роб.т. 687-882, моб.т. +38(095) 167-44-51

Вчений секретар – В.І. Перерва, кім. БІЦ-402, роб.т. 687-882

Електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Головний корпус, каб. Г-308, 309,
тел./факс: +38 0542 334058,
e-mail: kanc@sumdu.edu.ua

Центральний корпус, каб. Ц-339,
тел.: +38 0542 687774,
+38 050 0527010,
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua